Home > Programma

Programma Zaterdag

 

Zaterdag 21 oktober

Kantinedienst

 

08.30- 13.45

 ouders van Lieke Schipper en Fabian de Saegher

 

 

 

Clubdienst

 

08.30 - 13.45

Patrick Goedhart

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

ALC JO15-1

-

VVS 46 JO15-2

10.45

10.15

 

 Dave Zutt

ALC MO13-1

-

Strandvogels MO13-1

09.15

08.45

 

 Quint Oudejans

ALC JO11-1

-

vrij

 

 

 

 

ALC JO10-1

-

DWOW JO10-1

09.15

08.30

 

 Luuk Hauwert

ALC JO10-2

-

Always Forward JO10-4

12.15

11.45

 

 Maikel Haijema

De Kabouters spelen bij Strandvogels (Onderdijk) aanvang 10.00 uur  vertrektijd 09.00 uur

 

Zaterdag 28 oktober

Kantinedienst

 

08.30 - 11.30

Renzo Teka en ouder van Yaran Teka

 

 

 

Clubdienst

 

08.30 – 11.30

Rene Dekker (De Kantinedienst neemt de kas mee)

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

Always Forward JO15-4

-

ALC JO15-1

15.15

14.15

 

 Maikel Haijema, Luuk Hauwert, Teun Koorn en Jim Mettes

ALC MO13-1

-

Strandvogels MO13-1

09.15

08.45

 

 Dirk-Jan Koorn

ALC JO11-1

-

FC Medemblik JO11-3

09.30

09.00

 

 Max Zijlstra

DWB JO10-1

-

ALC JO10-1

09.15

08.30

 

 

Berkhout JO10-1

-

ALC JO10-2

10.30

09.30

 

 

De Kabouters spelen bij ALC   aanvang 10.00 uur   aanwezig 09.30 uur

 

Zaterdag 4 november

Kantinedienst

 

08.15 – 12.45

Renzo Teka en ouder van Nikee Smit

 

 

 

Clubdienst

 

08.15 – 12.45

Sjaak Ros (Renzo Teka neemt de kas mee)

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

ALC JO15-1

-

DWB JO15-1

10.45

10.15

 

Sjaak Ros

Succes MO13-1

-

ALC MO13-1

11.15

10.15

 

 

KGB JO11-4

-

ALC JO11-1

09.00

08.00

 

 

ALC JO10-1

-

VVS 46 JO10-2

09.15

08.30

 

Gino Zander

ALC JO10-2

-

Spirit ’30 JO10-3

09.00

08.30

 

Teun Koorn

 

De kabouters spelen bij VVW (Wervershoof) aanvang 10.00 uur  vertrektijd 09.00 uur

 

Zaterdag 11 november

Kantinedienst

 

08.30 - 11.30

Renzo Teka en ouders van Milou Dam

 

 

 

Clubdienst

 

08.30 – 11.30

Jan Zander (Renzo Teka neemt de kas mee)

 

 

 

Thuis

 

Uit

Aanvang

Vertrektijd/

aanwezig

 

Scheidsrechter / Rijders

ALC JO15-1

-

VRIJ

 

 

 

 

ALC MO13-1

-

Sporting Andijk MO13-2

09.15

08.45

 

 Jort Smit

Sporting Andijk JO11-2

-

ALC JO11-1

10.30

09.30

 

 

DWOW JO10-1

-

ALC JO10-1

11.15

10.15

 

 

SEW JO10-1

-

ALC JO10-2

10.00

09.00

 

 

 

De Kabouters spelen bij ALC    aanvang 10.00 uur aanwezig 09.30 uur