Home > Programma

Programma Zondag

Zondag 20 januari

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

   

 

 

ALC 2

-

       

TSV/ALC 35+ 1

-

     

 

ALC VR 1

-

     

 

ALC JO19 1

-

       

ALC JO17 1

-

Hollandia T.JO17 2

10:00

09:30

R. Bontekoning

 

Zondag 27 januari

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

   

 

 

ALC 2

-

Alw.Forward 4

12:00

11:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

WSW 35+ 1 11:00 10:00

spelen in Twisk

ALC VR 1

-

De Blokkers VR 3

14:00

13:30

H. Buis

Con Zelo JO19 1

-

ALC JO19 1 14:00 13:00 Oudejans,v't Hoff,Jer. Dam

Apollo JO17 1

-

ALC JO17 1

13:00

12:00

de Saegher,Vonk,Dekker

 

Zondag 3 februari

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

   

 

 

Zwaagdijk 3

-

ALC 2

11:00

09:45

 

Kwiek'78 35+ 1

-

TSV/ALC 35+ 1 09:30 08:30

 

Woudia VR 1

-

ALC VR 1

14:00

13:00

 

ALC JO19

-

Oosthuizen JO19 1 11:40 11:00  

ALC JO17

-

Oosthuizen JO17 1

10:00

09:30

 

 

Zondag 10 februari

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

   

 

 

ALC 2

-

De Blokkers 4

12:00

11:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

Grasshoppers 35+ 1 11:00 10:00

 

ALC VR 1

-

ALw.Forward VR 2

15:45

15:15

H. Buis

Westfriezen JO19 2

-

ALC JO19 1 14:00 13:00 Zijlstra,Vijn,Oudejans

SSV/Sporting S JO17 1

-

ALC JO17 1

11:00

10:00

Hauwert,Haijema,Zander

 

Zondag 3 maart

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

DESS 1

14:00

 

 

ALC 2

-

       

TSV/ALC 35+ 1

-

     

 

ALC VR 1

-

     

 

ALC JO19

-

       

ALC JO17

 

 

 

 

 

 

Zondag 10 maart

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

AGSV 1

14:00

 

 

ALC 2

-

De Valken 3

12:00

11:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

St.George 35+ 1 11:00 10:00

 

ALC VR 1

-

RKEDO VR 1

15:45

15:15

H. Buis

Hugo Boys JO19 1

-

ALC JO19 1 14:00 13:00

Koorn,Zander,Just.Dam

 

KSV JO17 2

-

ALCJO17 1

10:00

09:00

Francis,de Boer,Schipper