Home > Programma

Programma zondag

 

 

Zondag 5 april

Kantinedienst 1 9:00-12:30:

TSV/Alc 35+ 1 (haalt zaterdagavond het geldkistje op)

Kantinedienst 2 12.30-18.00:

Yannick Yak en Tim Rietkerk

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

Zwaagdijk 1

14:00

 

 

ALC 2

-

De Valken 4

11:30

10:30

M.Kok

TSV/ALC 35+ 1

-

De Zouaven 35+1

10:00

09:30

H.Buis

KSV JO19 1

-

ALC JO19 1

09:30

08:30

Oudejans,Jeroen Dam, Zijlstra

RKEDO JO17 1

-

ALC JO17 1

09:30

08:30

Zander,Tymon Dam, de Saegher

 

Zondag 19 april

Kantinedienst 1 8:45-12:30:

Joris Terband en Renzo Teka ( Renzo tot 11:15) (Joris haalt zaterdag het geldkistje op)

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

WBSV 1

-

ALC 1

14:00

 

 

SEW 4

-

ALC 2

12:00

10:30

 

de Blokkers 35+ 1

-

TSV/ALC 35+ 1

11:00

10:00

 

ALC JO19 1

-

VVS'46 JO19 1

12:00

11:15

 

ALC JO17 1

-

Oosthuizen JO17 1

10:00

09:15

 

 

 

Zondag 3 mei

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

 

 

 

 

ALC 2

-

De Blokkers 4

11:30

11:00

 

St George 35+ 1

-

TSV/ALC 35+ 1

09:45

08:45

 

ALC JO19 1

-

Grasshoppers JO19 2

12:00

11:30

 

ALC JO17 1

-

 

 

 

 

 

Zondag 10 mei

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

DESS

14:00

 

 

ALC 2

-

Woudia 3

11:30

10:30

 

TSV/ALC 35+ 1

-

WSW 35+ 1

10:00

09:30

 

Woudia JO19 1

-

ALC JO19 1

11:30

10:30

 

VVS'46 JO17 1

-

ALC JO17 1

13:15

12:15

 

 

Zondag 17 mei

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

Olympia Haarlem 1

14:00

 

 

ALC 2

-

HSV Sport 4

11:30

11:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

MOC 35+ 1

10:00

09:30

 

VIOS W JO19 2

-

ALC JO19 1

13:00

12:00

 

ALC JO17 1

-

 

 

 

 

 

Zondag 24 mei

Kantinedienst 1 :

Kantinedienst 2 :

Thuis

 

Uit

Aanvang

Aanwezig / vertrek

Scheidsrechter / Rijders

ALC 1

-

 

 

 

 

ALC 2

-

Hauwert 2

11:30

11:00

 

TSV/ALC 35+ 1

-

 

 

 

 

GeelZwart JO19 1

-

ALC JO19 1

11:30

10:30

 

ALC JO17 1

-